ŞEHZADELER’DE İNSAN ODAKLI YÖNETİM DEVAM EDECEK

BAŞKAN ÇELİK’E ROMANLARDAN SEVGİ SELİ
Mart 5, 2019
ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ
Mart 5, 2019
Hepsini göster

ŞEHZADELER’DE İNSAN ODAKLI YÖNETİM DEVAM EDECEK

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcular Çarşısı’nda esnaf ziyaretleri yaptı.  Çarşı esnafları ile görüşerek talep ve isteklerini dinleyen Başkan Çelik, Şehzadeler Belediyesi’nde sergiledikleri istişareye dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, Kuyumcular Çarşısı’nda esnaf ziyareti yaptı. Şehzadeler Belediyesi’nde geride bırakılan 5 yılda istişareye dayalı ve insan odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen ve bu nedenle vatandaşların görüş, öneri ve taleplerine büyük önem veren Başkan Çelik, vatandaşlar tarafından “Gönüllerin Başkanı” olarak nitelendiriliyor. Başkan Çelik kendisine verilen bu payeyi sonuna kadar hak ettiğini ise her platformda gözler önüne seriyor. Sık sık meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve esnaflar ile bir araya gelerek, onların yeni dönem için istek, öneri ve taleplerini alan Başkan Çelik, bugün de Kuyumcular Çarşı’nda esnaf ziyaretleri yaparak onları dinledi.  Temaslarına Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nin giriş kısmındaki esnaflar ile buluşarak başlayan Başkan Çelik, daha sonra Kuyumcular Çarşısı ve Yeni Han’daki esnaflar ile devam etti.

ESNAF, ÇELİK VE HİZMETLERİNDEN MEMNUN

Çarşı esnaflarını iş yerlerinde ekibiyle birlikte ziyaret eden Başkan Çelik, onlarla selamlaşarak hayırlı işler diledi ve bol kazanç temennisinde bulundu.  Şehzadeler Belediyesi’nin hizmet ve projeleri hakkında esnaflara kısa bilgiler veren Başkan Çelik,  yeni dönemde yapacakları projeleri de onlarla paylaştı.  Hizmet ve projeleri hayata geçirirken, vatandaşların fikirlerini de son derece önemsediklerini ve Şehzadeler Belediyesi’nde sergiledikleri istişareye dayalı ve insan odaklı yönetim biçimini yeni dönemde de fazlasıyla hayata geçireceklerini söyledi. Kuyumcular Çarşısı esnafları Şehzadeler Belediyesi’nin yönetim anlayışı ve yaptığı hizmetlerden duydukları memnuniyeti aktararak,  Başkan Çelik’e seçimlerde başarılar dilediler.  Başkan Çelik’e esnaf ziyaretleri sırasında AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir