ŞEHZADELER MODERN PAZAR YERİNE KAVUŞACAK

CUMHUR İTTİFAKI, KAMYONCULAR KOOPERATİFİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Mart 18, 2019
Başkan Çelik esnaf sofrasına konuk oldu
Mart 19, 2019
Hepsini göster

ŞEHZADELER MODERN PAZAR YERİNE KAVUŞACAK

BAŞKAN ÇELİK PAZARCI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

ŞEHZADELER MODERN PAZAR YERİNE KAVUŞACAK

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik,  seçim çalışmaları kapsamında Alaybey Pazarı’nı ziyaret ederek,  pazarcılar ile bir araya geldi.  Şehzadeler Belediyesi’nin ilçeye modern bir pazar yeri kazandırmak için başlattığı çalışmalarda sona yaklaşıldığını kaydeden Başkan Çelik “Yeni dönemde pazarcı kardeşlerimiz ve vatandaşlarımız yeni modern kapalı pazarda alışverişlerini yapacak” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik,  seçim çalışmaları kapsamında Alaybey Pazarı’nı ziyaret etti. Pazar esnafı ve pazara alışverişe gelen vatandaşlar ile görüşen Başkan Çelik, hem onlardan destek istedi hem de onların sıkıntı ve taleplerini dinledi.  Pazar esnafları en büyük sıkıntılarının modern bir pazar yerinin eksikliği olduğunu yinelerken Başkan Çelik pazarcı esnafının yüreğine su serpen açıklamalar yaptı.

ESNAFLARIN SORULARINI YANITLADI

Pazar tezgahlarını tek tek ekibiyle birlikte dolaşan Başkan Çelik,  esnafın elini sıktı, halini hatırını sordu. Alışverişlerinde bol kazanç temennisinde de bulunan Başkan Çelik, gelen soruları da yanıtladı. Cumhur İttifakı olarak seçimlere katıldıklarını aktaran Başkan Çelik,  hem Şehzadelerde hem de büyükşehirde Cumhur İttifakı’nın adaylarına destek istedi. Pazar esnafının en büyük talebi modern pazar yeri konusu olurken Başkan Çelik bu konuda başlattıkları çalışmalarda sona geldiklerini anlattı. 

PAZAR PROJESİ HAYATA GEÇECEK

Daha önce Şehzadelere modern ve kapalı bir pazaryeri yapmak için çalışma başlattıklarını hatırlatan Başkan Çelik “Maalesef imar konusunda yaşadığımız sorunlar nedeniyle bu döneme bu projemiz yetişmedi. Ancak Manisa Büyükşehir Belediyesi ile de bu konuda görüşmeler yaptık ve oldukça mesafe aldık. Kapalı modern bir pazar yeri için planlarımız projelerimiz hepsi hazır. Yeni dönemde bu projemiz hayata geçecek. Vatandaşlarımız ve esnafımız alışverişlerini daha iyi şartlarda yapabilme imkanına kavuşacak.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir