ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ

ŞEHZADELER’DE İNSAN ODAKLI YÖNETİM DEVAM EDECEK
Mart 5, 2019
ADAKALE MAHALLESİ MUHTARLIĞINA KAVUŞTU
Mart 8, 2019
Hepsini göster

ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, “Bugün huzur içinde bir seçim kampanyası yürütebiliyorsak bu gazilerimizin ve şehitlerimizin sayesindedir. Onlara olan minnet borcumuzu ne yapsak ödemeyiz.” dedi. 

Yoğun bir programla seçim çalışmalarına devam eden Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, Türkiye Gaziler ve Şehit Yakınları Vakfı Manisa Şube Başkanı Osman Akoral, Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Bayram Şevik ve Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı İsmet Taner ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyaretleri sırasında Şehzadeler Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmetler ve projeler hakkında bilgi veren Başkan Çelik,  yeni dönem için de onlardan destek istedi. 

“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

Başkan Çelik ve beraberindekilerin ilk durağı Türkiye Gaziler ve Şehit Yakınları Vakfı Manisa Şubesi oldu. Şehit ve gazilerimize çok şey borçlu olduğumuzu ifade eden Başkan Çelik “Bugün huzur içinde bir seçim kampanyası yürütebiliyorsak bu gazilerimizin ve şehitlerimizin sayesindedir. Onlara olan minnet borcumuzu ne yapsak ödemeyiz.” dedi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şube Başkanı Osman Akoral da Başkan Çelik ve beraberindekilere çıktıkları yolda başarı dileyerek, seçimlerin ülkemiz ve Şehzadelere hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette vakıf yöneticileri konuklarına ziyaret anısına üzerinde  “Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet” yazan vakıf atkılarından hediye etti.

MANİSA TARIMINI KONUŞTULAR

Başkan Çelik ve beraberindekilerin sonraki durağı Tarım Kredi Kooperatifi oldu. Burada Kooperatif Müdürü Bayram Şevik ve kooperatif personeli ile bir araya gelen Başkan Çelik, Şehzadeler Belediyesi’nin proje ve hizmetleri hakkında bilgi, vererek onların görüş ve taleplerini aldı.  Sıcak bir ortamda sohbet havasında gerçekleştirilen ziyaret sırasında Manisa tarımı ve geçtiğimiz aylarda yaşanan aşırı yağış nedeniyle tarım sahalarında meydana gelen hasarın boyutu da konuşuldu.

AYIRMADAN ÖTEKİLEŞTİRMEDEN HİZMET

Ziyaretlerin son durağı ise Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası oldu. Başkan Çelik ve beraberindekiler burada Oda Başkanı İsmet Taner ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.  Şehzadeler Belediyesi’nin zorlu kuruluş süreci ve sonrasında gerçekleştirdiği proje ve hizmetler hakkında bilgi veren Başkan Çelik  “Şehzadeler Belediyesi olarak 67 mahallemize kesintisiz hizmet götürerek,  doğumdan ölüme kadar insan hayatının her alanına dokunan hizmet ve projeleri hayata geçirdik.   Bugün Şehzadeler Belediyesi’nde hiç kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden herkesin belediyesi olabildiğimiz için gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve teveccüh görüyoruz.” dedi. Oda Başkanı İsmet Taner de seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, Başkan Çelik ve ekibine başarılar diledi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir