CUMHUR İTTİFAKI, KAMYONCULAR KOOPERATİFİ’Nİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇELİK RÜZGARI BU KEZ SANCAKLIBOZKÖY’DE ESTİ
Mart 18, 2019
ŞEHZADELER MODERN PAZAR YERİNE KAVUŞACAK
Mart 19, 2019
Hepsini göster

CUMHUR İTTİFAKI, KAMYONCULAR KOOPERATİFİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli ve AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ile birlikte Manisa Kamyoncular Kooperatifi’ni ziyaret ederek, 31 Mart seçimleri için Cumhur İttifakı’na destek istedi. 

Manisa Kamyoncular Kooperatifi’ni ziyaret eden Cumhur İttifakı heyeti, hem Kooperatif Başkanı Mustafa Şahintepe’den kamyoncu esnafının sorun ve taleplerini dinleyip, çözüm için not aldı, hem de 31 Mart seçimleri için destek istedi. Ziyarette konuşan Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, kooperatife bağlı çok sayıda kamyoncu esnafının bulunduğunu ve bunların bir kısmının Şehzadeler ilçesinde yaşadığını hatırlatarak şöyle devam etti; “Kooperatifimizle değişik vesileler nedeniyle hep iletişim halinde olduk. Hep geldik gittik, bizi en iyi şekilde karşıladılar. İlgi, alaka ve desteklerini bugüne kadar eksik etmediler. Destekleri için başkanımızın şahsında kamyoncu esnafımıza teşekkür ediyorum. Şüphesiz ki şehrimize yaptığımız hizmetlerden kamyoncu esnafımız ve aileleri de istifade ediyor.  Bu anlamda biz de istedik ki kooperatif üyelerimizle yapacaklarımızı paylaşalım, istişare edelim, onlarla fikir alışverişi yapalım. Yeni dönemde de bu katkılar ile daha iyi hizmetler yapabilmenin çaba ve gayretinde olalım. Sıcak karşılamaları için teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhur İttifakımıza destek beklediğimizi ifade ediyor, bu desteği de zaten bakışlarda gördüğüm için teşekkür ediyorum.”

KOOPERATİFİN KİRA SORUNU DEĞERLENDİRİLECEK

AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli ise kooperatif başkanı ile sürekli iletişim halinde olduklarını dile getirerek, kooperatifin kira sorunu olduğunu öğrendiklerini, bu konuyu da Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ilettiklerini söyledi. Başkan Mersinli, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin konuyu seçimlerden sonra değerlendireceğini aktardı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü ise kooperatifin sadece kira değil, başka sorunları olduğunu ve bunlardan haberdar olduklarını ifade ederek, kira konusunun Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e iletildiğini ve konunun masaya yatırılacağını söyledi.

“DÜŞMANLARIMIZA DERS VERECEK, DOSTLARIMIZI SEVİNDİRECEĞİZ”

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir ise bir mali müşavir olarak kamyoncu esnafının sorunlarını yakından bildiğini söyledi. Aydemir, kamyoncuların en büyük çilesinin yol çilesi olduğunu ve bu çilenin de AK Parti tarafından ülkenin her tarafına yapılan bölünmüş yollar ile çözüm bulduğunu kaydetti. Siyasetteki varlık nedenlerinin vatandaşların önündeki engelleri kaldırıp, sıkıntılarına çözüm bulmak olduğunu belirten Aydemir sözlerini şöyle sürdürdü; “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Türkiye değişip, gelişiyor.  Geliştikçe de düşmanlarımız her türlü oyunu oynuyorlar. Bizler bir yandan onlarla mücadele ederken,  bir yandan da ülkemizi geliştirmeye çalışıyoruz. Cumhur İttifakı olarak bugün huzurlarınıza geldik.  Cumhur İttifakı Türkiye’nin bekası, Türkiye’nin düşmanlarına birlikteliğini göstermek için kuruldu. 31 Mart’ta yine düşmanlarımıza yine bir ders verecek, dostlarımızı sevindireceğiz.  Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sizlerden Cumhur İttifakı’na destek istiyoruz” Manisa Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mustafa Şahintepe de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Cumhur İttifakı heyeti daha sonra kooperatifteki kamyoncu esnafları ile görüşerek onlarla el sıkıştı, hayırlı işler diledi, seçimlerde destek istedi. Ziyarette AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu,  MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve Cumhur İttifakı belediye meclis üyesi adayları da hazır bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir