CUMHUR İTTİFAKI ADİL AYGÜL PARKI’NDA

KUŞLUBAHÇE’NİN KARARI CUMHUR İTTİFAKI
Mart 27, 2019
BİTLİSLİLERDEN CUMHUR İTTİFAKI’NA AÇIK DESTEK
Mart 28, 2019
Hepsini göster

CUMHUR İTTİFAKI ADİL AYGÜL PARKI’NDA

CUMHUR İTTİFAKI ADİL AYGÜL PARKI’NDA

BAŞKAN ÇELİK SEVENLERİYLE BULUŞTU

Adil Aygül Parkı’nda vatandaşlarla buluşan Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik “Bugüne kadar herkesi kucaklayarak halkımıza hizmet ettik. İnşallah yeni dönemde de aynı şekilde tüm halkımızı kucaklayarak, hepsini hizmetinde olmak için çaba sarf edeceğiz” derken; AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli ise “Ömer Başkanın oy oranı % 58.  Siyaset kumaşı olarak desteği fazlasıyla hak ediyor. O yüzden ben diyorum ki; Ömer Faruk Çelik % 65-70’leri hak ediyor.” şeklinde konuştu.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, Adil Aygül Parkı’nda Arda Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Çelik’e AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, eski MHP İl Başkanı Mesut Bayram Laçalar ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

AK Parti Arda Mahalle Teşkilatı’nın düzenlediği programda mahalle halkıyla bir araya gelen Başkan Çelik, belediyenin 5 yıl boyunca yaptığı hizmetlerden söz etti. Başkan Çelik söyle konuştu; “Şehzadelerimize kazandırdığımız hizmetleri gezerken halkımızın yüzünün güldüğünü görmek bizlerin göğsünü kabartıyor. Buradaki eski parkı yeniledik ve 10 boyunca şehrimize hizmet etmiş olan merhum Adil Aygül başkanımızın ismini de verdik. Bizler vefalı olmalıyız. Kim bu şehir için taş üstüne bir taş koyduysa, onu hep hayırla duayla anmak, teşekkür etmek lazım. Bu nokta da bizde vefamızı gösterdik. Bilindiği gibi 31 Mart’ ta bir yerel seçim yaşayacağız. Bu seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Biz Cumhur İttifakı olarak çok güzel bir kampanya dönemi yaşıyoruz. Gittiğimiz her yerde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanıyoruz. Çünkü bizim her gittiğimiz yerde hizmetlerimiz var, eserlerimiz var. Biz her gittiğimiz yere sadece aday olduk diye girmiyoruz. 5 yıl boyunca her zaman gittik, halkımız ile iç içe olduk. Şehzadelerimiz için bir yandan çalıştık çabaladık ve büyük eserler kazandırdık. Diğer bir yanda da halkımızdan kopmadık. İyi günde kötü günde hep halkımız ile iç içe olduk. İşte bugün de bunun rahatlığı ile büyük ilgi görerek koşturuyoruz. 31 Mart akşamında başta büyükşehir belediyesi olmak üzere 17 ilçede de büyük bir zaferi hep birlikte elde edeceğiz inşallah. Göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana kadar bizi yalnız bırakmadığınız için, sahip çıktığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Biz bugüne kadar bize oy veren, vermeyen, ayrım yapmadan herkesi kucaklayarak halkımıza hizmet ettik. İnşallah yeni dönemde de aynı şekilde tüm halkımızı kucaklayarak, hepsini hizmetinde olmak için çaba sarf edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.”

ÖMER BAŞKANIN OY ORANI % 58

Başkan Çelik’in ardından AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli konuştu. Ufak bir sitem ederek konuşmasına başlamak istediğini kaydeden Mersinli sözlerini şöyle sürdürdü; “ Adayımız Ömer Faruk Çelik, bildim bileli siyasi hayatında her zaman takdir edilmiş bir insan. Belediyecilik hizmetlerinde de kimseyi kırmamış, herkesin cenazesinde, doğumunda, hastalığında yanında olmuş. Zaman zaman kendisi yetişememiş arkadaşları koşmuş gitmiş.  Ama anket sonuçları geldi elimize Ömer Başkanın oy oranı % 58. Hadi şimdi karşında rakip olarak Mesut Bayram Laçalar olsa biraz düşünün.  Ama karşındaki rakip; rakip işte.  Ömer Faruk Çelik, siyaset kumaşı olarak desteği fazlasıyla hak ediyor. O yüzden ben diyorum ki; Ömer Faruk Çelik % 65-70’leri hak ediyor. Ömer Başkanın 5 yıl daha Şehzadelere hizmet etmesi gerekiyor çünkü çok ciddi projeleri ve güzel hizmetleri var. İlçe belediyesinde Ömer Başkan, Büyükşehir Belediyesi’nde Sayın Cengiz Ergün hükümetin de desteğiyle düşünün ki neler yapacaklar. Seçime 5-6 gün var. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir