Büyük Birlik Şehzadeler’de Cumhur İttifakını destekleyecek

Başkan Çelik ‘Muhtarlar bizim gören gözümüz duyan kulağımızdır’
Şubat 15, 2019
Federasyon’dan Başkan Çelik’e önemli görev
Şubat 21, 2019
Hepsini göster

Büyük Birlik Şehzadeler’de Cumhur İttifakını destekleyecek

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Murat Sancak, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i makamında ziyaret ederek, Cumhur İttifakı olması nedeni ile tebrik etti. Manisa’da bazı ilçelerde aday gösterdiklerini ifade eden Sancak, Büyük Birlik Partisi olarak Şehzadeler’de Cumhur İttifakı adayı Ömer Faruk Çelik’e destek vereceklerini söyledi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Murat Sancak’ ı makamında ağırladı. Büyük Birlik Partisi olarak MKYK’da alınan karar doğrultusunda 30 Büyükşehir Belediyesinin tamamında ve Güney Doğu’da Cumhur İttifakı adaylarını destekleyeceklerini ifade eden Sancak “Manisamızın güzel ilçesinin başkanı olan Şehzadeler Belediye Başkanımıza misafirperverliği nedeni ile çok teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz dönemde ortaya koymuş olduğu hizmetler nedeni ile kendisi ile olan muhabbetimiz son derece iyidir. Bilindiği gibi yeni bir seçimin arifesindeyiz. 31 Martta Türkiye genelinde yapılacak olan yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisi olarak bazı bölgelerde seçimlere gireceğiz. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici ’nin yaptığı açıklamada Büyük Birlik Partisi 30 Büyük Şehrin tamamında Cumhur İttifakının adaylarını destekleyecektir. Güneydoğu illerinde de PKK’nın siyasi kanadı olan partinin adaylarının kazanmaması için Büyük Birlik Partisi aday çıkartmayarak Cumhur İttifakı adaylarını destekleyecektir. Manisa yerelini de ele alacak olursak biz bazı ilçelerde aday çıkarttık. Ancak Şehzadeler İlçesinde bir aday çıkartmıyoruz. Şehzadeler ilçemizde değerli Başkanımızı yürekten destekliyoruz. Başarılı olmasını da rabbimden diliyorum” dedi.

“SAYIN DESTİCİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Büyük Birlik Partisinin Şehzadeler ilçesinde kendisini desteklemesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Çelik “Nazik ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi Manisa siyasetinde uzun yıllar görev almış şehrimize hizmet etmiş değerli büyüğümüz Murat Sancak’a çok teşekkür ediyorum. Büyük Birlik Partisinin Şehzadeler’de aday çıkartmayarak Cumhur İttifakının adayı olan şahsımızı destekleyecek olmaları bizi çok mutlu etmiştir. Bu noktada değerli büyüğümüz Murat Sancak’a, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici’ ye ve bu kararın alınmasında katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Biz bugüne kadar Büyük Birlik Partisinin yöneticileri ile çok uyumlu çalıştık. Bundan sonra da Alperenlerle, Büyük Birlik Partili yöneticilerle bu uyumumuz devam edecektir. Bu destekleri ve ziyaretleri için değerli büyüğümüze çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir