BAŞKAN ÇELİK’E ROMANLARDAN SEVGİ SELİ

BAŞKAN ÇELİK’E HEMŞEHRİ DERNEKLERİNDEN TAM DESTEK
Mart 4, 2019
ŞEHZADELER’DE İNSAN ODAKLI YÖNETİM DEVAM EDECEK
Mart 5, 2019
Hepsini göster

BAŞKAN ÇELİK’E ROMANLARDAN SEVGİ SELİ


Manisa Romanlar Derneği’nin düzenlediği yemek programına katılan Şehzadeler Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik “Biz farklı kültür ve düşüncelerin bir zenginlik olduğuna inanıyoruz. Biz birlikte güzeliz, birlikte Şehzadeleriz. Bu aşk ve inançla yolumuza devam ediyoruz “ dedi.

Şehzadeler Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, hafta sonu Manisa Romanlar Derneği’nin düzenlediği yemek programına katıldı. Manisa Romanlar Derneği Başkanı Murat Sinemli ve  Roman vatandaşlar, Başkan Çelik’i büyük bir sevgi seli ile karşıladı. Alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde programın yapıldığı alana giren Başkan Çelik, kendisine gösterilen bu ilgiye karşılıksız kalmayarak, her bir vatandaş ile tokalaştı fotoğraf çektirmek isteyenleri geri çevirmedi. Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

“170 BİN KİŞİYİ GENİŞ BİR AİLE KABUL ETTİK”

Programda Roman vatandaşlara hitap eden Başkan Çelik, 5 yıl önce Şehzadeler Belediyesi’nin kuruluş aşamasında yaşadığı zorlukları hatırlattı. Başkan Çelik “Biz 5 yıl önce seçildiğimizde gidecek bir belediye binamız bile yoktu. Türkiye’de eşine benzerine rastlanmamış bir durum vardı Şehzadelerde” dedi. Bir yandan 170 bin nüfuslu ilçeye hizmet edecek güler yüzlü, çalışkan ve şeffaf bir belediye kurduklarını, ilçenin 67 mahallesine hizmet götürdüklerini kaydeden Başkan Çelik, öte yandan doğumdan ölüme insan hayatını ilgilendiren her alanda sayısız hizmet ve projeyi hayata geçirerek, Şehzadelerin hizmetine sunduklarını söyledi. Başkan Çelik “Tüm bunları yaparken de insan ayrımı yapmadık. Bize oy veren vermeyen ayrımı yapmadık. Şehzadelerde yaşayan 170 bin kişiyi geniş bir aile kabul ettik. Herkesi severek, sayarak, değer vererek, gönüllerine girmeye çalışarak hizmetlerimizi bir bir hayata geçirdik.” dedi.

“BİZ BİRLİKTE ŞEHZADELERİZ”

67 mahalleye kesintisiz hizmet etmenin, büyük projeleri hayata geçirmiş olmanın, herkesi sevip, sayıp değer vermiş olmanın gönül rahatlığı ile Şehzadeler halkı ile buluştuklarını, hizmetlerini anlattıklarını ve projelerini paylaştıklarını ifade eden Başkan Çelik şöyle devam etti; “Herkesten ve her kesimden gördüğümüz ilgi ve teveccüh bizim 5 yıl boyunca ne kadar doğru işler yaptığımızı bizlere bir kez daha hatırlatmış oluyor. İlginiz, desteğiniz ve teveccühünüz için teşekkür ediyorum. Biz farklı kültür ve düşüncelerin bir zenginlik olduğuna inanıyoruz. Biz birlikte güzeliz, birlikte Şehzadeleriz. Bu aşk ve inançla yolumuza devam ediyoruz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir