BAŞKAN ÇELİK “GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”

GENÇLERDEN BAŞKAN ÇELİK’E TAM DESTEK
Mart 25, 2019
KUŞLUBAHÇE’NİN KARARI CUMHUR İTTİFAKI
Mart 27, 2019
Hepsini göster

BAŞKAN ÇELİK “GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”

CUMHUR İTTİFAKI ARDA MAHALLESİ’NDE BÜYÜK COŞKUYLA KARŞILANDI

BAŞKAN ÇELİK “GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ”

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, “Allah’a hamdolsun Cumhur İttifakı olarak gümbür gümbür geliyoruz. Sandıklar açıldığında tüm spekülatörlerin yaptıkları spekülasyonlar, iftira atanların iftiraları, yalanları ve dedikoduları alınlarına kara bir leke olarak sürülecek. Çünkü sandıkların dibine gömülecekler ve büyük zaferi biz elde edeceğiz.” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Arda Mahallesi’nde yoğun ilgi gördü. Eski garajdan Arda Mahallesi’ne doğru esnaf ve halkı selamlayarak yürüyen Başkan Çelik ve beraberindekiler, burada meşaleler eşliğinde, yüzlerce vatandaşın yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı.

MESUT BAYRAM LAÇALARDAN ÇELİK’E TAM DESTEK

Arda Mahallesi’ndeki vatandaş buluşmasında AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aynil Yavaş, eski MHP İl Başkanı Mesut Bayram Laçalar ve Belediye Meclis Üyesi adayları da yer aldı.  Laçalar, kucaklayarak karşıladığı Başkan Çelik’in elini havaya kaldırarak,  31 Mart’taki zaferini ilan etti.

İMAR BİR YIL İÇİNDE TAMAMLANACAK

Kumludere Caddesi’nde vatandaşlara ilk olarak MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu hitap etti. İlçe Başkanları Cumhur İttifakı’nın önemine değindikleri konuşmalarında Şehzadeler ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’ndeki adayları için destek istedi.  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü ise büyükşehir belediyesinin hizmetleri hakkında bilgi vererek seçimlerden sonra ilk iş olarak imar konusunu gündeme alacaklarını söyledi. Güzgülü “Manisa’da imar çalışmaları bir yıl içinde tamamlanacak” dedi.

“TÜRKİYE’NİN BEĞENDİĞİ HİZMETİ, ÜSTEMEZÜKÇÜLER KARALAMAYA ÇALIŞIYOR”

Büyük tezahüratlar eşliğinde Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ömer Faruk Çelik söz aldı.  Şehzadeler Belediyesi’nin kuruluş aşamasında karşılaştığı zorlukları hatırlatan Başkan Çelik,  belediyenin 5 yılda gerçekleştirdiği hizmetleri anlattı. Başkan Çelik,  Şehzadeler Belediyesi’nde doğumdan ölüme kadar insan hayatını ilgilendiren her alanda vatandaşları mutlu edecek sayısız hizmetin verildiğini hatırlatarak “Şehzadelerde ilçemize ve Manisa’ya değer katan sayısız büyük projeyi hayata geçirdik. Hobi Bahçeleri, Veziroğlu Sosyal Tesisleri, Kiraz Pazarı, Şehzadeler Park ve daha niceleri. Şehzadelerpark projesi ki; tüm Türkiye, tüm Manisa beğendi projeyi, bizi tebrik edip, takdir etti. Yedisinden yetmişine herkes teşekkür ederken, istemezükçüler bu eserden ve hizmetten rahatsız olup, karalamaya çalışıyorlar. Onlar en güzel cevabı 31 Marta alacak Allah’ın izniyle”

“GÖNÜLLERİN BAŞKANI LAKABINI SİZ TAKTINIZ”

Başkan Çelik konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Allah şahittir ki 5 yılda bize oy veren vermeyen ayrımı yapmadık. AK Partili, MHP’li, CHP’li, İyi Partili demedik. Omuz üstünde baş taşıyan bu şehirde yaşayan 170 bin kişiye bu şehrin birinci sınıf vatandaşı kabul ederek hepsinin hizmetinde olduk. Halkla ilişkilerde marka olduk. Erişilemez, ulaşılamaz olmadık.  Kibir abidesi olmadık. Kimseye tepeden bakmadık. Biz bu şehirde gönüller kırmadan gönüller alarak herkesi severek, herkesi kucaklayarak hizmet etmek için çaba ve gayret sarf ettik. Mesai saatlerinin dışında herkes evine gidip çoluk çocuğuyla vakit geçirirken bu kardeşiniz sizin aranızda oldu. İyi günlerinizde sizlerle birlikte olduk, sevinçlerinizi paylaştık artsın diye. Acılı gününüzde yanınızda olduk, acınızı paylaştık azalsın diye. Hafta sonları millet tatildeyken, yazın Ağustos sıcağında millet sahillerden fotoğraf paylaşırken, bu kardeşiniz bir günde yirmi programa katılarak sizin aranızda oldu. Bunu yaparken de beni davet eden adam zengin mi fakir mi demedim. Bana oy verdi mi vermedi mi demedim. AK Partili mi, CHP’li mi MHP’li mi demedim. Bu bir insandır ve beni adam yerine koymuş çağırmıştır diyerek koşarak gittim. Allah buna şahittir. Siz bunları gördüğünüz için bu kardeşinize bir lakap taktınız ve dediniz ki; Gönüllerin Başkanı. Bu bizim çalışmamızla olmadı. Ama bu bizim herkesi sevmemizin, herkesi saymamızın, herkesi kucaklamamızın, samimiyetimizin, sevgimizin, aşkımızın, heyecanımızın ve hizmetlerimizin neticesinde oldu. Bundan sonra da aynı azimle devam edeceğim inşallah.”

“SANDIKLARIN DİBİNE GÖMÜLECEKLER”

Şehzadeler Belediyesi’nde herkese ve her mahalleye eşit hizmet verildiğini kaydeden Başkan Çelik sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz sadece AK Partililerin ve MHP’lilerin oylarına talip değiliz.  Çünkü biz, bu şehirde insan ayrımı yapmadan herkesin belediyesi ve herkesin başkanı olarak 5 yıl boyunca hizmet ettik. Zaten bunu her gün görüyorum. Her gün çarşıda pazarda gezdiğimizde, mahallelere gittiğimizde, onlarca vatandaşımız beni durduruyor ve kimisi başkanım, kimisi arkadaşım, kimisi kardeşim, kimisi de evladım diyor; ben geçen seçimde sana oy vermedim, senin partine de hiç oy vermedim, farklı düşüncelerim var. Ancak bu yerel seçimde bizim tercihimiz senden yanadır. Çünkü sen bizim başımızı yere eğdirmedin. Çünkü sen temiz ve dürüst bir şekilde çalıştın. Bizi dışlamadın, ötekileştirmedin, bizi de kucakladın hizmet ettin. Biz de bu seçimlerde sizi destekleyeceğiz, diyorlar. İşte bu şekilde oluyor gönüllere girmek.  Allah’a hamdolsun Cumhur İttifakı olarak gümbür gümbür geliyoruz hem büyükşehirde, hem 17 ilçede hem de Manisa’nın kalbi olan Şehzadelerde. Sandıklar açıldığında tüm spekülatörlerin yaptıkları spekülasyonlar, iftira atanların iftiraları, yalanları ve dedikoduları alınlarına kara bir leke olarak sürülecek. Çünkü sandıkların dibine gömülecekler ve büyük zaferi biz elde edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir