Başkan Çelik Belediye Meclis adayları ile bir araya geldi

Şehzadeler Belediyesi vatandaşa 2 bin adet bez çanta dağıttı
Şubat 25, 2019
Başkan Çelik’ten MAGİAD’a ziyaret
Şubat 27, 2019
Hepsini göster

Başkan Çelik Belediye Meclis adayları ile bir araya geldi

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Ömer Faruk Çelik, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Şehzadeler’de Cumhur İttifakı listesinin güzel bir liste olduğunu ifade eden Başkan Çelik, “İnanıyorum ki bu listemiz 31 Martta büyük bir başarı elde edecektir” dedi.

Cumhur İttifakı Şehzadeler adayları, düzenlenen tanışma kahvaltısında bir araya gelerek ilk toplantısını gerçekleştirdi. Seçim stratejisi ve çalışmalarının görüşüldüğü toplantıya Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayları katıldı.

“BU LİSTE 31 MARTTA BAŞARIYA ULAŞACAKTIR”

Şehzadelerde ki Cumhur İttifakı listesinin 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde büyük bir başarı elde edeceğinin altını çizen Başkan Çelik “Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adaylarımız ile bugün bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Şehzadeleri kucaklayan, her kesime hitap eden, Şehzadeler halkının her bir kesiminden baktığında kendisinden bir parça görebileceği çok güzel bir belediye meclis listemiz var. Ben inanıyorum ki bu listemiz 31 Martta büyük bir başarı elde edecektir. Seçim sonrasında da Şehzadelere en güzel hizmetleri kazandıra bilemek için büyük bir çaba sarf edecektir. Listemizde yer alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu birlikteliğin büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI BU SEÇİMLERDEN YÜKSEK BİR OYLA ÇIKACAKTIR”

Cumhur İttifakının Şehzadeler’de seçimlerden yüksek bir oy oranı ile çıkacağını ifade eden MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten “Cumhur İttifakı Belediye Meclis üyesi adaylarımız ile birlikte bugün ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti birlikte girmiş olduğu bu seçimlerden inşallah yüksek bir oy oranı ile çıkacaktır. Biz buna inanıyoruz. Bu Meclis üyeliği listesi halkımızın gönlüne yatan bir liste olmuştur. Bugüne kadar ki tüm destekleri nedeni ile halkımız teşekkür ediyorum” dedi.

“GÜZEL BİR SEÇİM ÇALIŞMASI YÜRÜTECEĞİZ”

Cumhur İttifakı listesinin uyumlu ve güzel bir seçim çalışması yürüteceğini ifade eden AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet emin Çipiloğlu “Cumhur İttifakı Belediye Meclis adaylarımız ile bugün tanışmak amacı ile bir araya geldik. İnşallah seçim süresince çok güzel çalışmalar yapacağız. Seçimden büyük bir başarı elde ederek çıkacağımıza inanıyorum. 31 Mart seçimlerine kalan süreç içerisinde yekvücut gibi birlikte hareket ederek en yüksek oy oranını alabilmek için ilçemizde gidilmedik mahalle sıkılmadık el bırakmayacağız. Bunun neticesinde de Cumhur ittifakını Şehzadelerimizde büyük bir başarıya ulaştıracağız inşallah” dedi.

“TEK BİR YUMRUK GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak tek bir yumruk gibi çalışacağının altını çizen Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili ve Şehzadeler Belediye Meclis üyesi adayı Mehmet Güzgülü “Meclis üyesi adaylarımız ile bu ilk tanışmamız oldu. Bu tanışmanın ardından artık bir yumruk gibi olarak çalışmalıyız. Seçim sonuncunda listeye girecek olan ve giremeyecek olan tüm arkadaşlarımız bizim birer meclis üyemiz gibidir. Uzun yıllar Belediye Meclis üyeliği yapan biri olarak şuna inanıyorum; Belediye Başkanı güzel projeler yapar, meclis üyeleri de onu destekler hatta projeler sunarsa Belediye Başkanlarımız daha başarılı olurlar. Cumhur İttifakımız hayırlı olsun inşallah” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir