Başkan Çelik ’67 Mahallemize ayrım yapmadan hizmet götürdük’

İğdecikli kadınlar Şehzadeler Park’ı gezdi
Şubat 27, 2019
KARAAĞAÇLI, CUMHUR İTTİFAKI ŞEHZADELER ADAYLARINI BAĞRINA BASTI
Mart 4, 2019
Hepsini göster

Başkan Çelik ’67 Mahallemize ayrım yapmadan hizmet götürdük’

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında Oda ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Başkan Çelik ziyaretler kapsamında Marangozlar Odası, Madeni Sanatkârlar Odası, Motorlu Araç Tamircileri Odası ve K.E.S.S Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Türek ile bir araya gelerek, Cumhur İttifakı için destek istedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik, seçim çalışmaları kapsamında Marangozlar Odası, Madeni Sanatkârlar Odası, Motorlu Araç Tamircileri Odası ve K.E.S.S Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Türek’ i ziyaret etti. Başkan Çelik’e ziyaretler esnasında AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP İlçe Başkanvekili Mustafa Zeybek ve partililer eşlik ettiler.

“ŞEHZADELER’DE AYRIM YAPMADAN HİZMET YAPTIK”

Şehzadeler’de 5 yıllık süre içerisinde yapılan hizmetlerde hiç kimseyi ayırmadan 171 bin vatandaşın tamamında eşit şekilde hizmetler yaptıklarını ifade eden Başkan Çelik “31 Mart seçimlerinin ülkemiz için memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Cumhur ittifak adayı dolarlık Bizlerde odalarımızı ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyoruz. Sürekli olarak halkımızda bir aradayız, esnaf ziyaretleri yapıyoruz mahallelerimizde ziyaretler yapmaya devam ediyoruz. Çok şükür biz bugün bu kampanyayı gönül rahatlığı içerisinde yapıyoruz. 2014’ te  yola ilk çıktığımızda zorlu bir kurulum sürecinin ardından güler yüzlü ve çalışkan bir belediye kurduk. Birçok hizmeti Şehzadelerimize kazandırdık. Vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şehzadelerimize her alanda eserler kazandırdık. Bunları yaparken hiç bir insan ayrımı yapmadan çalıştık. Bizim kapımız, gönlümüz ve yüreğimiz herkese açık oldu. Bize oy veren vermeyen insan ayrımı yapmadan bütün mahallelerinde hizmet götürdük. Bugün sadece AK Partililer ve Milliyetçi Hareket partililer değil farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşlarımız, bize gönüllerinin bizden yana olduğunu ifade edebiliyorsa, bu bizim 5 yıl boyunca herkesi kucaklamamızın ve herkese eşit şekilde hizmet etmemizin bir göstergesidir. Bugün burada oda başkanlarımızla birlikteyiz. Ancak buraya bugün ilk gelişimiz değil seçimden seçime gelen biri olmadık. Her zaman için değerli başkanlarımız ve yönetimleri ile bir araya geldik. Ziyaretler yaptık. Esnaf danışma meclislerinde bir araya geldik. Bizim ziyaretlerimiz 5 yıl boyunca her zaman devam etti. İyi günde, kötü günde herkesin yanında olabilmek için çaba sarf ettik. Hafta sonları tatil yapmak yerine vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bunu yaparken de tanıdık, tanımadık, partili, partisiz ayrım yapmadan herkesin gönlünü almaya çalıştık. Bugün bütün bunların gönül rahatlığı içerisindeyiz. 5 yıl boyunca başımızı yere eğdirecek bir yanlışın içinde olmadık. Gönül rahatlığıyla bir kampanya yürütüyoruz. Rabbim hakkımızda ve halkımızın hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah. Bugün sizlerden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız  Sayın Cengiz Ergün’e, Şehzadelerde şahsımıza ve diğer 17 ilçemizin tamamında Cumhur ittifakımıza destek istiyoruz” dedi.

“HALKIMIZIN ARASINDA GÖNÜLLERİN BAŞKANI OLARAK ANILIYORSUNUZ”

Mütevazı kişiliği ve samimi davranışları nedeni ile Başkan Çelik’in halk arasında Gönüllerin Başkanı olarak anıldığını belirten K.E.S.S Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Türek “Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyduk. İnşallah rabbim çıktığınız bu yolda size ikinci dönemde de Manisa’ya hizmet etmeyi nasip etsin. Siz halkımızın deyimi ile gönüllerin başkanısınız. Mütevaziliğiniz ve insanlarla ikili ilişkileriniz ile bunu sonuna kadar hak ediyorsunuz. Bir Belediye Başkanı gibi değil halkın içinden biri gibi davranıyorsunuz. Rabbim her zaman destekçiniz olsun. Bizler her zaman elimizden geldiği gibi size destek olacağız” dedi.

Cumhur ittifakının Türkiye genelinde ve Manisa’da güzel bir birliktelik olduğunu belirten Oda Başkanları, tabanda bu birlikteliğin büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir