Başkan Çelik’ten Bakkallar Odası’na ziyaret

Başkan Çelik sivil toplum ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor
Mayıs 4, 2014
Hepsini göster

Başkan Çelik’ten Bakkallar Odası’na ziyaret

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, seçim ziyaretleri kapsamında, Bakkallar Odasını ziyaret ederek 31 Mart seçimleri için Cumhur İttifakına destek istedi. Şehzadelere 5 yılda büyük hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Başkan Çelik, 171 vatandaşın tamamına ayrım yapmadan hizmet ettiklerini söyledi.

Seçim ziyaretleri kapsamında Oda ziyaretlerini sürdüren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Bakkallar Odası’nı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Başkan Çelik’e AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Mustafa Zeybek, Belediye Meclis üyeleri ve partililer eşlik ettiler. MHP Şehzadeler İlçe Başkanvekili Mustafa Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerinin ülke menfaati açısından büyük bir öneme sahip olduğunu ifade ederken, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu ise Cumhur İttifakının Şehzadeler’de başarıya ulaşması için yoğun bir şekilde çalışacaklarını söyledi.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE HİZMET ETTİK”

Şehzadeler’de 5 yıllık süre içerisinde 171 bin vatandaşın tamamına ayrım yapmaksızın hizmet ettiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimizi gönül rahatlığı içerisinde yapıyoruz. Çünkü biz görev yaptığımız 5 yıllık süre içerisinde her zaman sizlerle bir arada olduk. Karşılık fikir alışverişinde bulunduk. Esnaf dostu bir belediye kurduk. Onların işlerlini kolaylaştırmak için büyük çaba sarf ettik. Şehzadeler’de AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin içerisinde olduğu Cumhur İttifakının adayı olarak seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şüphesiz ki biz herkesin oyuna sahibiz. Bugüne kadar hiç kimseyi ötekileştirmeden hizmetlerimizi yaptık. Gönül Belediyeciliğini kurduk, Gönül Belediyeciliği ile hizmetlerimizi yaptık. Cumhur ittifakımızın Büyük Şehir Belediye Başkan adayı olan Sayın Cengiz Ergün ve 17 ilçemizin tamamı için sizlerden destek istiyoruz. Biz inanıyoruz ki Manisa’da başta Büyükşehir olmak üzere 17 ilçemizde Cumhur İttifakı adayları büyük başarı elde edeceklerdir. Bugün bizleri ağırladığınız için size çok teşekkür ediyorum” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI BEKLENEN GÜZEL BİR BİRLİKTELİK OLDU”

Cumhur İttifakının ülke için güzel bir birliktelik olduğunu ifade eden Bakkallar Odası Başkanı Saffet Taşkıncan “Cumhur İttifakı birlikteliğini bizler çok önemsiyoruz. Bu birliktelik beklenen güzel bir birliktelikti. Rabbim yolunuzu açık etsin. Geçtiğimiz yıl Oda Başkanlığı görevine seçildim. Ancak 5 yıldır Belediye Başkanımız ile Muhtar olmam asabi ile yakın çalışmalarımız var.  Muhtarlık binaları konusunda bizlere büyük destekleri olmuştu. İlk muhtarlık binasını da bizim mahallemizde inşaa etmişti. Selçuklu – Osmanlı mimarisinde yapılan güzel binalar hem bizi hem de vatandaşlarımızı memnun etmiştir. Bu noktada çok teşekkür ediyorum. Rabbim 31 Mart seçimlerinin memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”  dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir